O nas

Posiadamy własny park maszynowy, ekipy budowlane i montażowe dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystną ofertę na budowę myjni przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Adbudmyjnie to wiodący producent profesjonalnych myjni bezdotykowych. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace w tym zakresie, od ziemnych poprzez spawanie konstrukcji aż po technologię myjącą. Wszystkie niezbędne elementy produkowane są w jednej firmie, co gwarantuje wysoką jakość i niezawodność popartą nawet 3 - letnią gwarancją. Posiadamy również specjalną chemię do myjni, którą można zamówić i nabyć w siedzibie firmy. Działamy na rynku od 2005 roku. W ciągu tych kilkunastu lat istnienia byliśmy wykonawcą dużej liczby przedsięwzięć, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie oraz pozytywną opinię wielu inwestorów.

Zajmujemy się również:

  • układaniem kostki brukowej na posesjach prywatnych i w miejscach publicznych,
  • karczowaniem i niwelacją terenu,
  • wykonujemy wykopy pod sieci wodno-kanalizacyjne oraz położenie takiej instalacji,
  • przyłączem mediów,
  • wykonaniem wylewek betonowych wraz z ogrzewaniem,
  • produkcją konstrukcji stalowych.

Nasza firma posiada w ofercie również pomoc w usykaniu pozwoleń budowlanych. Zapewniamy także , na czas budowy, kierownika wraz z uprawnieniami. Powierzając firmie Adbud wykonanie inwestycji macie Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana przez najlepiej wykwafilikowanych specjalistów, przy pomocy najnowszych rozwiązań technologicznych. Aby sprostać oczekiwaniom klientów dostosowujemy proces inwestycyjny do indywidualnych potrzeb inwestora. Nasza firma świadczy usługi w zakresie nadzoru budowlanego nad całością procesu inwestycyjnego jak również na jego poszczególnych etapach. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy!