Biuro Projektów

ADBUD myjnie jest firmą, która od początku istnienia stawia na nowoczesne technologie. Założenie było jasne. Pragnęliśmy otworzyć własne biuro, w którym tworzyć będziemy projekty myjni. Potrzebne było miejsce do przygotowywania całej dokumentacji budowlanej wraz z biurami projektowymi oraz zaplecze do pisania niezbędnego oprogramowania by nasze urządzenia jak i firma działały bez zarzutu.

KADRA

Zatrudniamy najlepszych fachowców, których zakres specjalizacji jest  szeroki i dostosowany do potrzeb działalności. Pracują z nami osoby, które ukończyły rozwijające się wciąż kierunki takiej jak automatyka, elektronika, budownictwo, instalacje sanitarne czy informatyka.

SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE

ADBUD dysponuje najnowocześniejszym oprogramowaniem, które umożliwia swobodne projektowanie grafiki trójwymiarowej (3D) wraz z niezbędną dokumentacją. Nasi pracownicy biegle posługują się programami graficznymi, które są niezbędne przy realizacji projektów myjni bezdotykowych. Doskonale zorganizowane systemy informatyczne umożliwiają pełna kontrolę nad projektami oraz na utrzymanie najbardziej aktualnych wersji oprogramowania.