Technologie

Nieustający rozwój działalności pozwolił naszej firmie na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku, która świadomie narzuca standardy wśród myjni bezdotykowych. Bezustannie rozwijamy się pracując z naszymi urządzeniami. Pozwala to na wprowadzanie coraz to nowszych modeli z kolejnymi udoskonaleniami. Jesteśmy firmą, która zapoczątkowała wiele rozwiązań stosowanych w takich myjniach. To dzięki nam są coraz lepsze i coraz bardziej niezawodne.

 

SYSTEM DAWKOWANIA CHEMII PŁYNNEJ + AKTYWATOR

Aktywator zapewnia lepszy proces łączenia się chemii wraz z wodą, dzięki temu iż neutralizuje twardość wody do 0 stopni. ADBUD w myjniach stosuje system dawkowania chemii by zapewnić jak najbardziej precyzyjny efekt mycia pojazdu. Dzięki temu systemowi można kontrolować ciśnienie oraz mierzyć i regulować przepływ środków chemicznych.

 

ZARZĄDZANIE MYJNIĄ PRZEZ INTERNET

Zarządzanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Nasz system umożliwi nie tylko zarządzanie dużą ilością placówkę, ale pozwoli na to bez wychodzenia z domu. Jest to niewątpliwie duża oszczędność czasu i rozwiązanie, które sprawi, że nasz wizyty na myjniach będą konieczne jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Taka technologia pozwoli na kontrolę wszystkich danych z myjni z każdego miejsca na świecie, jedynie za pośrednictwem strony www.

 

SYSTEM LOJALNOŚCIOWY (klucz lub karta)

Dzięki możliwości płatności lojalnościowych nie tylko przyciągniesz na myjnię auta flotowe ale także powiększysz swój zysk! Nasz system ADBUD pozwoli na monitorowanie płatności internetowych, co pozwoli na dużą oszczędność czasu klienta. System monitoruje płatności za mycie aut firmowych dzięki unikalnemu numerowi. Nasz kartę doładują Państwo w prosty sposób nie wychodząc z domu.

 

SYSTEM UZDATNIANIA WODY

Stacja służąca do uzdatniania wody ma duży wpływ na prawidłowe działania myjni. Jest tez odpowiedzialna za wysokiej jakości efekt końcowy mycia pojazdów.
ADBUD projektuje i zaopatruje myjnie w pełny system służący do uzdatniania wody, zapewniamy między innymi filtry mechaniczne oraz węglowe, pojedyncze i podwójne zmiękczacze wody, układy dozowania detergentów a także zbiorniki służące do magazynowania wody. Urządzenie można nabyć pojedynczo lub jako kompletny zestaw gotowy do wmontowania w instalację.

Powrót do listy